Hakkımızda

escicek.com, çiçekçilik sektörüne yeni bir esinti oluşturmak için yola çıkmış, online olarak hizmet veren bir Çiçek Satış sitesidir.

Uzun ve özenli hazırlık sürecinden sonra 2014 Kasım ayında hayata geçirilen escicek.com, Emsa Çiçekçilik İnternet Pazarlama A.Ş. güvencesi ile şu anda İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Önümüzde ki dönemde tüm yurt geneline ve yurt dışına 350'den fazla ürün gamı ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ürün çeşitliliği anlamında sektöründe ilk olmayı hedefleyen escicek.com'dan verilen siparişlerde ürün kalitesi, hızlı hizmet anlayışı ve görünen ürünün aynı şekilde iletilmesi konusunda oldukça hassas davranılmaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti politikasıyla sevgi ve mutluluk dağıtan Es Çiçek, çağrı merkezi üzerinden müşterilerine 7/24 sipariş oluşturma olanağı sağlamaktadır. Tüm kredi kartları ile alışveriş yapılabilen escicek.com'da maksimum seviyede tutulan güvenlik önlemleri ile kullanıcıların gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmelerine olanak sağlamaktadır.

'Çiçeğin yeni esintisi' sloganıyla yola çıkan escicek.com, aranjmanlarını sektöründe başarılı çiçek tasarımcılarıyla birlikte oluşturmaktadır. Duygularınızı ve düşlerinizi çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza dahi iletmenize imkan verir. Kaliteli çiçek, özenli hizmet, siparişlerinizin zamanında alıcısına teslim etme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti escicek.com'un vazgeçilmez ilkeleridir. Es Çiçek siparişi ulaştırırken taşınanın yalnızca çiçek olmadığını; sevgi, duygu ve temennilerinizi de ulaştırmaya aracı olduğunun bilincindedir.

Farklı sektörlerde başarılı girişimleri ile iş hayatında tanınan iki kadın girişimci tarafından kurulan escicek.com online çiçek satışında emin adımlarla ilerleyerek çiçek siparişi denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olmayı hedeflemektedir.